Nasza kadra

Aby zapewnić naszym podopiecznym najlepsze warunki do nauki i zabawy współpracujemy z wykwalifikowanymi ludźmi, którzy dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu pomagają nam stworzyć optymalne warunki do rozwoju dzieci. 
W Krainie Bajek dzieci się nie mają czasu na nudę! Panie przedszkolanki organizują codzienny czas tak, aby dzieci mogły stale odkrywać coś nowego. 

Anna Listwoń


Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Wydziału Nauk Społecznych, na kierunku pedagogika Opiekuńcza z tytułem licencjackim oraz Wczesna Edukacja z tytułem magisterskim. Jest osobą odpowiedzialną, solidną, kreatywną. Lubi pracę z dziećmi, która daje jej wiele satysfakcji i radości. Jest cierpliwa i potrafi przekazać innym posiadaną wiedzę.

Dorota Heith

dyrektor przedszkola

 

Justyna Romanowska

zastępca dyrektora

 

 

Justyna Gembicka


Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika, specjalność: Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Studia magisterskie uzupełniające podjęła na specjalności specjalności: Pedagogiki opiekuńczej. Oprócz zdobytej podczas studiów wiedzy posiada cechy i doświadczenie, które ułatwiają prace z dziećmi. Cierpliwość, życzliwość, a przede wszystkim szybkie nawiązywanie dobrego kontaktu z dziećmi.

Justyna Romanowska


Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła studia magisterskie o specjalności: Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z edukacją włączjącą.  Została nauczycielką, ponieważ jejpasją jest praca z dziećmi, badanie i odkrywanie z nimi tego, co ważne, interesujące i fascynujące. Cechuje ją empatia, ogromna cierpliwość, wrażliwość oraz radość życia. 

Żaneta Lewandowska

 

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ukończyła studia pedagogiczne na wydziale Nauk Społecznych, na specjalności Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna, natomiast tytuł magisterski zdobyła kończąc specjalność: Terapia pedagogiczna i wspomaganie rozwoju dziecka zdolnego. Wybierając kierunek studiów myślała o tym, aby swoją przyszłość związać z edukacją najmłodszych. W pracy z podopiecznymi chciałaby wykorzystywać zabawę, która jest dla dzieci naturalną formą aktywności. Dbając o wszechstronny rozwój dziecka zależy jej również na wykorzystywaniu podczas zajęć edukacyjnych różnorodnych form aktywności fizycznej.