Klub Malucha Kraina Zabaw to prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo-wychowawczą dla dzieci od 1 roku do 3 lat. Kraina Zabaw oferuję opiekę nad dziećmi od poniedziałku do piątku od godz. 6.30 do godz. 18.00.

Kraina Zabaw oferuje swoim Maluchom domową atmosferę w estetycznie i bogato wyposażonej sali przystosowanej do potrzeb i możliwości małych dzieci. 

 

Każdy człowiek jest wyjątkowy,  jedyny w swoim rodzaju i potrzebuje indywidualnego podejścia oraz zrozumienia. Każdy Rodzic chce aby jego dziecko wyrosło na dobrego, zaradnego i mądrego człowieka. Przebywając z dziećmi kształtujemy ich charakter, zachowania, umiejętności, zainteresowania czy pasje. Poprzez zabawę i naukę chcemy przekazać im jak najwięcej pozytywnych wartości aby wyrosły właśnie na takich ludzi.

W Krainie Zabaw dzieci  będą pod opieką młodych, kreatywnych ,doświadczonych niań,  które kochają maluchy i to co robią. Uczą dzieci poprzez zabawę samodzielności, przebywania w grupie, rozwijają w nich poczucie wartości oraz dostrzegają indywidualne potrzeby.   

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie, zastrzeżenia czy potrzeby. Chcemy aby państwo współtworzyli z nami Kluby Malucha tak aby dzieci czuły się w nich szczęśliwe i bezpieczne.